Uczniowie z Ukrainy, uczący się w naszej szkole, lekcję języka polskiego pt."W lesie", realizowali w Nadleśnictwie Sława. Najpierw była wizyta na ścieżce edukacyjnej, gdzie uczniowie poznawali budowę lasu, występujące u nas grzyby, zwierzęta i rośliny. Było też rozpoznawanie drzew po liściach, oraz rady jak znaleźć ścieżkę w lesie. Później pani podleśniczy Żaneta Wojcieszyk bardzo ciekawie i z pasą opowiadała o sokolnikach i sokołach, wykorzystywaniu sokolnictwa (i swojej Carmen). Potem uczniowie pytali o pracę leśnika i usłyszeli , że głównym zadaniem jest dobrze gospodarować zasobami leśnymi. Pytano o śmieci w lasach, pani Żaneta przyznała, że jest to niestety bardzo wielka plaga. Zwróciła sie też z apelem do młodych ludzi, by szanowali las.   Dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa  Sława za  tak ciekawą edukację młodych ludzi.

 
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
01
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
02
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
03
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
04
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
05
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
06
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
07
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
08
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
09
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
10
Uczniowie podczas lekcji w Nadleśnictwie Sława Śląska
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10