14 sierpnia 2022 roku uczniowie klas mundurowych z opiekunami, dyrektorem ZSP Sława p. Marcinem Wójtowiczem oraz koordynatorem klas mundurowych p. Sławomirem Basińskim, uczestniczyli w Pikniku Wojskowym zorganizowanym przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Zielonej Górze, 11 Dywizję Kawalerii Pancernej oraz miasto Sława.

„Weekend z wojskiem” to kolejna akcja, w której wzięli udział uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie. Uczniowie mieli okazję spotkać żołnierzy różnych rodzajów polskich sił zbrojnych, posłuchać wojskowej muzyki, zobaczyć nowoczesny sprzęt wojskowy i posilić się grochówką. Dzisiejsze wydarzenie jest częścią obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie p. Tomaszowi Krzymińskiemu, dyrektorowi SCKiW Sława.

Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#1
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#2
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#3
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#4
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#5
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#6
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#7
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#8
Klasy mundurowe ZSP Sława na Pikniku Wojskowym#9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9