W dniu 7.11.2022r., w siedzibie Ligi Obrony Kraju Zarządu Operacji Rejonowej w Gorzowie Wielkopolskim  odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego  dla Certyfikowanych Wojskowych Klas  Mundurowych , Oddziałów Przygotowania Wojskowego oraz  CYBER.MIL w strzelectwie sportowym .

 
Reprezentująca ZSP w Sławie drużyna w składzie:
 
Oskar Gruszewski
Kacper Smaczny
Grzegorz Wąsiak
 
zajęła  5 miejsce drużynowo w naszym województwie , indywidualnie Grzegorz Wąsiak był 9. Uczniowie : Oskar Gruszewski i Grzegorz Wąsiak otrzymali  złotą, a Kacper Smaczny  brązową Odznakę Sprawności Obronnej.
 
Opiekę nad drużyną sprawował Sławomir Basiński.
 
Podsumowanie zawodów
1
Podsumowanie zawodów
Wręczenie odznaczeń
2
Wręczenie odznaczeń
Uczestnicy zawodów
3
Uczestnicy zawodów
Uczestnicy zawodów
4
Uczestnicy zawodów
Opiekun drużyny
5
Opiekun drużyny
Wyniki
6
Wyniki
Wyniki
7
Wyniki
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7