17 kwietnia, mimo niesprzyjającej pogody, pierwsze klasy technikum wybrały się z wychowawcą,  panią Bernadettą Ruszczak- Lasotą , do Tarnowa Jeziernego. Spędziliśmy bardzo udany dzień w  otoczeniu budzącej się do życia przyrody . Punktem obowiązkowym był spacer do  znajdującego się w pobliżu  Źródełka Miłości oraz  ognisko, które udało sie rozpalić w godzinach popołudniowych. Wszyscy ze smakiem zajadali upieczone przez siebie kiełbaski i zgodnie stwierdziliśmy, że przygotowane w ten sposób smakują  wyjątkowo dobrze. Ponadto w ramach integracji odtańczyliśmy popularną ,, belgijkę" , a także skosztowaliśmy smacznych ciast upieczonych przez Hanię i Anastazję. Mamy nadzieję, że takie chwile będziemy mogli wkrótce powtórzyć.

Uczniowie przy ognisku
1
Uczniowie przy ognisku
Uczniowie przy ognisku
2
Uczniowie przy ognisku
Uczniowie z wychowawcą
3
Uczniowie z wychowawcą
Previous Next Play Pause
1 2 3