Po długiej przerwie związanej z pandemią nasza szkoła wróciła do tradycji biegowych. Raz w roku chętni uczniowie biorą udział w biegu na dziesięć kilometrów promując aktywny tryb życia oraz szkołę. Do tej pory był to bieg ORLEN OSHEE WARSZAWA, który cieszył się ogromna popularnością, a w tym roku dla odmiany wybraliśmy DOZ MARATON ŁÓDŹ.
DOZ Maraton w Łodzi odbywał się już po raz 11, teraz dodatkową atrakcją było 600 lecie
nadania praw miejskich . Trasa biegowa prowadziła przez najpiękniejsze ulice w centrum Łodzi a kończyła spektakularnie w samym środku Atlas Areny. Każdy zawodnik witany był niezwykle widowiskowo.
Dystans dziesięciu kilometrów dla młodzieży był ogromnym wyzwaniem, ale każdy poradził sobie z nim świetnie. Wszyscy pokonali bieg otrzymując medal a kilku uczniów uzyskało bardzo dobre wyniki. Najlepszy wśród chłopców był Mykola Boichuk osiągając czas 00: 49 minut, a wśród dziewcząt Maja Kasperska z wynikiem 1:09 minut .
Przy okazji każdego biegu udział biorą również nauczyciele wychowania fizycznego Pan Piotr Kolman, który pobiegł maraton ( rewelacyjny czas 3: 18 mint) , Pani Stella Dodot 10 KM oraz inni nauczyciele jak np. tradycyjnie Pani Lidia Szumska która również pokonała pełen maraton - gratulacje! Tak aktywna postawa nauczycieli zachęca i motywuje uczniów, którzy chętnie biegną ramię w ramię stawiając sobie wyzwania.
Nasi uczniowie mieli okazję, poznać zasady organizacji biegów tego typu i zobaczyć jak wiele tysięcy ludzi w jednym miejscu z wielkim uśmiechem zdobywa swoje osobiste rekordy. Atmosfera otaczających ludzi, którzy z każdym pokonanym kilometrem byli jeszcze bardziej zadowoleni, motywowała . Niemożliwy dystans do pokonania dla uczniów okazał sie fantastyczną przygodą, dzięki której narodziły się nowe wyzwania i cele biegowe na przyszłość.
Brawo dla każdego ucznia, który podjął wyzwanie.
Gratulacje dla uczniów : Mykola Boichuk 1TL, Wiktoria Gieraga 3BP, Natalia Grześkowiak 2TŻP, Zuzanna Karpała 2TLP, Maja Kasperska 3TLP, Sebastian Knoski 2BP, Wiktor Kowalewicz 2TLP, Ksawery Kozłowski 1TLM, Konrad Malcher 2TLP, Kacper Pałka 2BP, Kamil Szaranek 2TLP, Szymon Szczerbal 2TLP oraz Grzegorz Wąsiak 1TLM.
Do zobaczenia w przyszłym roku, w jeszcze lepszej formie i jeszcze liczniejszej grupie na szalonej biegowej "dyszce" !
 
Maraton w Łodzi
1
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
2
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
3
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
4
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
5
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
6
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
7
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
8
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
9
Maraton w Łodzi
Maraton w Łodzi
10
Maraton w Łodzi
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10