W dniu 16 listopada br. nasi uczniowie z klas: 1A, 1B, 1LO, 1TLM i 2 LO uczestniczyli w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty przeprowadzili ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze. Panowie w bardzo przystępny sposób przypomnieli uczniom zasady resuscytacji, a dzięki profesjonalnemu sprzętowi, wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić skuteczność swoich działań.

 

Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.w ZSP
Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.w ZSP
Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.w ZSP
Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.w ZSP
Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.w ZSP
Wojewódzkia Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.w ZSP
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6