Dnia 26. marca w naszej placówce, jak co roku odbył się konkurs pt. ,,Kosz wielkanocny" zorganizowany przez p.Lidię Szumską.
Wzięło w nim udział 12 uczniów ze szkół powiatu wschowskiego: Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie oraz
I Zespołu Szkół im.S.Staszica we Wschowie.
Tematyka konkursu dotyczyła symboliki i obrzędów świąt wielkanocnych zawartych w różnych aranżacjach kosza wielkanocnego. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania i zawrzeć w nim wszystkie elementy polskiej obyczajowości.
Finałem konkursu było ogłoszenie wyników i dekoracja uczestników zgodnie z komisyjnie przyznanym podium:
I i II zajęła młodzież klas II i IV z ZSP Slawa, na III i IV miejscu uplasowali się dzielni uczniowie klas I i II I ZS im.S.Staszica.
Gratulujemy wszystkim zaangażowania i kreatywności, które zostały uhonorowane i nagrodzone dzięki finansowemu wsparciu powiatu wschowskiego oraz pomocy Sławskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Sławie.

 

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12