7 czerwca 2021 r. uczniowie klasy I TŻiUG wraz z wychowawcą, panem Zbigniewem Buchwaldem i  grupą pierwszoklasistów ze  szkoły branżowej, pod opieką pani Urszuli Drożdżyńskiej wyjechali  na wycieczkę dydaktyczną do Wrocławia. Po dotarciu do stolicy Dolnego Śląska, rozpoczęli  zwiedzanie od dzielnicy- Ostrów Tumski z przepiękną Katedrą. Potem był spacer wzdłuż Odry , chwila odpoczynku na wrocławskich plantach, zwiedzanie głównego budynku  Uniwersytetu Wrocławskiego i przerwa na posiłek . W drodze do Wrocławskiego Teatru Komedia uczniowie mieli czas na baraszkowanie  wśród straganów Jarmarku Świętojańskiego, zapełniających plac wokół Ratusza, ulicę Oławską i część ulicy Świdnickiej. O 19.00 rozpoczął się spektakl "Rubinowe gody", który rozbawił publiczność do łez. Razem z biletami na sztukę otrzymaliśmy , (jako jedyna grupa ) maseczki z uśmiechem i logo teatru. Kilku wytrwałym udało  się po spektaklu zdobyć autografy znanych aktorów. Wyjazd wszystkim się podobał i dopytują już o następną wyprawę do teatru.

Grupa uczniów na wrocławskim rynku
01
Grupa uczniów na wrocławskim rynku
Uczestnicy wycieczki na wrocławskim rynku
02
Uczestnicy wycieczki na wrocławskim rynku
uczeń z figurką krasnala
03
uczeń z figurką krasnala
Grupa uczniów nad rzeką
04
Grupa uczniów nad rzeką
Grupa uczniów nad brzegiem rzeki
06
Grupa uczniów nad brzegiem rzeki
Uczniowie siedzą przy stolikach przed restauracją
07
Uczniowie siedzą przy stolikach przed restauracją
Uczniowie stoją w kolejce po autograf
08
Uczniowie stoją w kolejce po autograf
Dwóch uczniów siedzących na ławce, obok nauczyciel robiący zdjęcia
09
Dwóch uczniów siedzących na ławce, obok nauczyciel robiący zdjęcia
Uczniowie spacerują po Wrocławiu
10
Uczniowie spacerują po Wrocławiu
Grupka uczniów wraz z nauczycielem
11
Grupka uczniów wraz z nauczycielem
Uczniowie stoją przy barierce nad rzeką
12
Uczniowie stoją przy barierce nad rzeką
Figura jednego z wrocławskich krasnali
13
Figura jednego z wrocławskich krasnali
Uczniowie stoją przed Katedrą we Wrocławiu
14
Uczniowie stoją przed Katedrą we Wrocławiu
Uczniowie siedzą na ławce
15
Uczniowie siedzą na ławce
Grupa uczniów stoi przed teatrem lalek we Wrocławiu
16
Grupa uczniów stoi przed teatrem lalek we Wrocławiu
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15