25 listopada 2022 r. uczniowie ze Sławy - zarówno z naszej szkoły, jak i ze Szkoły Podstawowej, wybrali się do Wrocławia. Tradycyjnie w tym okresie roku, musieliśmy odwiedzić wrocławski Stary Rynek, a na nim jarmark świąteczny. Kolorowe stragany, choinki, zapachy oraz piękne dekoracje przybliżyły nas, do najbardziej chyba przez wszystkich lubianych, Świąt Bożego Narodzenia.

Drugim, a właściwie  głównym punktem programu był spektakl "Przyjazne dusze" w Teatrze Komedia. Piękna, wzruszająca sztuka w doborowej obsadzie zrobiła wrażenie na wszystkich uczestnikach naszej wycieczki. Po spektaklu, jak zwykle, młodzież ze Sławy wręczyła aktorom piękne kwiaty, a grająca jedną z głównych ról p. Emilia Krakowska wyszła do nas na chwilę, żeby zamienić kilka słów i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy p. Urszuli Drożdżyńskiej za zorganizowanie tego wyjazdu.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11