30 marca to idealny czas na wykonanie przedświątecznych dekoracji wielkanocnych.
Tego dnia ZSP w Sławie zorganizował konkurs na aranżację koszy wielkanocnych, wykonanych w grupach 3-osobowych.Na zaproszenie odpowiedzieli uczniowie z Zespołu Szkół im. S. Staszica we Wschowie. Konkurs miał na celu krzewienie polskich tradycji wielkanocnych wśród młodzieży, rozbudzenie kreatywności i stworzenie najciekawszej wizualizacji dzieła w konwencji artystycznego eko-trendu. Prace trwały 3 h i był to czas skupienia oraz pełnej koncentracji na temacie symboliki Wielkanocy. Ambicje młodych ludzi wygenerowały atmosferę zdrowej rywalizacji zwieńczonej poczęstunkiem z manufaktury szkolnej🍪🍪🍬☕, dzięki czemu wszyscy stanęli na wysokości zadania, otrzymali dyplomy, nagrody i wyróżnienia. Jury konkursowe przyznało:

1 miejsce - ZSP Sława kl. III TŻiUG
2 miejsce - ZSP Sława kl. I TŻiUG
3 miejsce - I ZS im. S. Staszica kl. II TŻiUG
4 miejsce ex aequo ZSP Sława kl. I TŻiUG oraz I ZS im. S. Staszica kl. III TŻiUG

Każdy konkurs artystyczny jest zarówno treningiem, subiektywną lekcją i zabawą. Cieszmy się własną aktywnością, osobistym rozwojem i doskonaleniem warsztatu, gdyż zaangażowanie zaprocentuje w przyszłości lokatami w zupełnie innym wymiarze niż 1- 4🙂
Dziękujemy i zapraszamy za rok!

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14