Matura 1

4 maja rozpoczęły się egzaminy maturalne, które już po raz drugi odbywają się w cieniu pandemii. Uczniowie w szczególnych warunkach, przestrzegając wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Centralnej Komisji Edukacyjnej zmierzyli się z zagadnieniami z zakresu języka polskiego i matematyki. Podchodzący do egzaminów przestrzegają obowiązujących zasad, m.in.: zakrywają usta i nos, zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m), po zajęciu wyznaczonego miejsca w ławce – na czas pisania egzaminu – mogą zdjąć maseczkę.

Nasi maturzyści w czwartek napiszą egzamin z  języka angielskiego na poziomie podstawowym, a w piątek z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. W następnych dniach  czekają ich jeszcze wybrane egzaminy na poziomie rozszerzonym: język polski, matematyka, biologia, geografia i historia oraz język niemiecki na poziomie podstawowym.

Wyniki tegorocznej matury absolwenci poznają 5 lipca.

Życzymy powodzenia!!!!

Uczennice oczekują na egzamin maturalny